На Житомирщині відзначать кращих підприємців 2016 року - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Житомирська область

На Житомирщині відзначать кращих підприємців 2016 року

22.08.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

19 серпня у Житомирській обласній держадміністрації відбулось засідання обласного організаційного комітету з визначення кращих підприємців 2016 року.

Члени комітету обговорили та затвердили номінантів до відзначення під час проведення урочистих заходів до Дня підприємця у 2016 році.

За ініціативою представників ДРС в області, вперше, пропозиції до відзначення формувалися за поданнями місцевих організаційних комітетів, що дало змогу бути представленим всім районам і містам області.

Основними критеріями відбору були рівень середньомісячної заробітної плати, обсяг реалізації продукції, сума сплачених податків та надання благодійної допомоги.

В трьох номінаціях: «Кращий суб'єкт малого підприємництва»; «Кращий суб'єкт середнього підприємництва»; «Кращий суб'єкт господарювання публічного сектору економіки» з 88 наданих пропозицій обласним організаційним комітетом  було підтримано та визначено 67 переможців.

Номінанти з 23 районів області, 12 міст обласного та районного значення будуть відзначені під час урочистих заходів до Дня підприємця.  


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів