На Луганщині відбувся регіональний форум з обміну досвідом у сфері місцевого економічного розвитку - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Луганська область

На Луганщині відбувся регіональний форум з обміну досвідом у сфері місцевого економічного розвитку

24.08.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Днями в м. Сєвєродонецьк завідувач Сектору Державної регуляторної служби  у Луганській області Олександр Андрєєв взяв участь в Регіональному форумі з обміну досвідом у сфері місцевого економічного розвитку.

Форум проведено з метою представлення та поширення успішної практики в сфері місцевого економічного розвитку серед органів влади, які причетні до створення нових робочих місць та розвитку приватного сектора.

На форумі обговорювали такі питання, як:

-         розвиток малого та середнього бізнесу, де були представлені презентації стосовно центрів надання адміністративних послуг, інфраструктури підтримки бізнесу та пов’язані послуги;

-         створення нових робочих місць та розширення ринку праці;

-         регіональний розвиток та проектна діяльність, елементи стратегічного управління змінами.

У форумі взяли участь представники Проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», Агенції економічного розвитку Бурштина (Івано-Франківської області), Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, а також представники бізнес-інфраструктури та експерти, які працюють в сфері місцевого економічного розвитку.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів