На Тернопільщині выдбулася колегія облдержадміністрації, де розглянули питання про стан та освоєння коштів державного бюджету на реалізацію інвестиційних проектів - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Тернопільська область

На Тернопільщині выдбулася колегія облдержадміністрації, де розглянули питання про стан та освоєння коштів державного бюджету на реалізацію інвестиційних проектів

01.09.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

31 серпня  Завідувач  Сектору ДРС у Тернопільській області Михайло Парій, на запрошення Тернопільської обласної державної адміністрації, взяв участь в роботі колегії, яка відбулася під головуванням голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни.

У роботі колегії взяли участь члени колегії, голови райдержадміністрацій, міські голови, голови районних рад, голови об’єднаних територіальних громад, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів облдержадміністрації. 

Присутні розглянули питання щодо підготовки навчальних закладів області до організованого початку нового навчального року. Зокрема, порушувалося питання забезпечення підручниками школярів, організації харчування у навчальних закладах та підвозу учнів і вчителів. До кінця цього року планується закупити ще 40 шкільних автобусів. У минулому навчальному році 107 автобусами підвозилося понад 5800 учнів.

Також  було обговорено стан та перспективи розвитку енергетичного комплексу області, стан та освоєння коштів державного бюджету на реалізацію інвестиційних проектів.

За підсумками розгляду зазначених питань членами  колегії прийнято відповідні рішення.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів