Напередодні Дня підприємця у Тернополі відбулася конференція «Перспективні напрямки розвитку підприємництва Тернопільщини» - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Тернопільська область

Напередодні Дня підприємця у Тернополі відбулася конференція «Перспективні напрямки розвитку підприємництва Тернопільщини»

02.09.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

2 вересня, напередодні Дня підприємця, у Тернополі відбулася обласна конференція   «Перспективні напрямки розвитку підприємництва Тернопільщини».

Розпочалася вона з урочистостей – підприємців з нагоди професійного свята, яке відзначається у першу неділю вересня, привітали керівники області, керівництво та експерти Програми USAID ЛЕВ.

Крім того, відбулося нагородження кращих підприємців області, за поданням бізнес асоціацій та асоціації платників податків.

На аналітичній частині заходу говорили про актуальну нині тему - соціальну роль підприємництва під час військового конфлікту та про програми зайнятості для ветеранів АТО. Про них розповідали і представники Програми ЛЕВ, державних установ та громадських організацій, які займаються справами ветеранів.

На  конференції були присутні представники програм USAID, ПРООН, Європейського банку реконструкції та розвитку, працівники Сектору Державної регуляторної служби України у Тернопільській області, гості з інших областей України.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів