У Тернопільській облдержадміністрації відбулося засідання  ліцензійної комісії - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Тернопільська область

У Тернопільській облдержадміністрації відбулося засідання ліцензійної комісії

26.09.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Днями у Тернопільській обласній державній адміністрації  відбулося засідання  ліцензійної комісії  щодо видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії  під головуванням першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака.

У роботі  ліцензійної комісії взяв участь  завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Тернопільській області Михайло Парій, як член комісії.

Серед  питань порядку денного – розгляд заяви та документів, що додаються ТОВ «Енерготрейд» (м. Чортків Тернопільська область) щодо видачі ліцензії на постачання теплової енергії.

Завідувачем Сектору  ДРС наголошено присутнім членам комісії  порядок розгляду заяв суб’єктів господарювання на отримання ліцензій при відсутності затверджених ліцензійних умов на момент їх подачі, тобто перелік документів для отримання ліцензій регламентується вимогами Закону України «Ліцензування видів господарської діяльності».

За рішенням ліцензійної комісії Тернопільській облдержадміністрації рекомендовано видати ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВ «Енерготрейд».


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів