На Тернопільщині затвердили стратегію  розвитку малого  та середнього  підприємництва на 2016-2020 роки - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Тернопільська область

На Тернопільщині затвердили стратегію розвитку малого та середнього підприємництва на 2016-2020 роки

28.09.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Днями на Тернопільщині відбулася четверта сесія Тернопільської обласної ради шостого скликання під головуванням Голови обласної ради Віктора Овчарука.

У роботі сесії взяли участь депутати Верховної ради України, депутати обласної ради, Голова обласної державної адміністрації Степан Барна,  голови районних рад, голови районних державних адміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області, а також представники Сектору Державної регуляторної служби в Тернопільській області та засобів масової інформації.

Перелік питань, які виносилися на розгляд сесії,  включав понад 160 питань. Серед них - питання «Про Стратегію  розвитку малого  та середнього  підприємництва на 2016-2020 роки». Проект цього рішення розроблений та схвалений Тернопільською обласною державною адміністрацією. Депутати своїм рішенням затвердили Стратегію.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів