На Рівненщині відбулася нарада щодо координації роботи з просування продукції місцевих товаровиробників на світовому ринку - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Рівненська область

На Рівненщині відбулася нарада щодо координації роботи з просування продукції місцевих товаровиробників на світовому ринку

13.10.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

13 жовтня у місті Рівному відбулась робоча зустріч керівників Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), Рівненської обласної державної адміністрації та представників бізнесових кіл Рівненщини, в якій взяли участь завідувач Сектору ДРС у Рівненській області Віталій Самсон та головний спеціаліст Сектору Олена Трофімук.

Метою заходу була координація роботи щодо просування продукції місцевих товаровиробників на світовому ринку.

Нарада пройшла під головуванням Першого віце-президента   Міжнародної торгової палати в Україні Володимира Михайлова та заступника  голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка.

Участь у заході взяли керівники 50 найбільших підприємств  області, а також представники різних громадських організацій та асоціацій.

Вітаючи учасників зустрічі, Ігор Тимошенко зазначив: «Сьогодні Рівненська область має налагоджені торгові відносини з багатьма країнами світу. У географічній структурі експорту переважають країни СНД та Європи, зокрема Польща, Бельгія, Німеччина, Італія, Румунія. Разом з тим, товари місцевих товаровиробників експортуються й до таких країн як Малайзія, Австралія, Кенія тощо. Основу експортного потенціалу області становлять продукція хімічної та пов'язаної з нею галузей промисловості, частка яких у загальному обсязі експорту товарів з Рівненської області становить 39,6%, деревина та вироби з деревини (20,7%), скло та вироби зі скла (9,1).

Наша спільна мета з Міжнародною торговою палатою — допомогти місцевим підприємцям знайти свою нішу на іноземних ринках».

Перший віце-президент  Міжнародної торгової палати в Україні Володимир Михайлов на зустрічі презентував програму діяльності Міжнародної торгової палати (Міжнародна торгова палата, ICC (штаб-квартира у Парижі) — це впливова всесвітня організація, створена для розробки сучасних правил та стандартів, які визначають ведення транскордонного бізнесу. Вона представлена у 127 країнах світу та має 95 Національних Комітетів. Український національний комітет Міжнародної Торгової палати (ІСС Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва).

Також, висвітлив питання щодо підвищення ефективності спільної роботи органів влади, громадських організацій, профільних асоціацій та підприємців у напрямку популяризації продукції вітчизняних виробників за кордоном.

Окрім того, Володимир Михайлов представив громадськості новообраного керівника представництва Міжнародної торгової палати у Рівненській області — Петра Стецюка — заступника директора державного підприємства «Рівнестандартметрологія».


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів