На Тернопільщині  відбулася  колегія облдержадміністрації - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Тернопільська область

На Тернопільщині відбулася колегія облдержадміністрації

27.10.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

25 жовтня  завідувач Сектору ДРС в Тернопільській області Михайло Парій взяв участь в роботі колегії Тернопільської облдержадміністрації, яка відбулася під головуванням голови облдержадміністрації Степана Барни.

В роботі колегії взяли участь члени колегії, голови райдержадміністрацій та голови районних рад, голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації.

На колегії,  серед інших питань,  підведено підсумки  соціально-економічного розвитку  Тернопільщини за 9 місяців поточного  року.

У виступі  директора департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Галини Воляник  надано глибокий аналіз  показників соціально-економічного  розвитку області, зокрема,  відзначено  збільшення  обсягів реалізації промислової продукції та виробництва, сільськогосподарських товарів, обороту роздрібної торгівлі. Наголошено  на пріоритетних напрямках роботи з покращення бізнес-середовища, інвестиційної привабливості краю за рахунок сприяння розвитку підприємництва з боку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Головою облдержадміністрації Степаном Барною зазначено конкретні  завдання перед головами райдержадміністрацій щодо сприяння започаткуванню та веденню бізнесу, створенню умов для заходження інвесторів на Тернопільщину.

За підсумками роботи  членами колегії прийнято відповідні рішення.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів