На Луганщині відбувся регіональний форум «Зміни в 3D: асоціації, бізнес, влада» - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Луганська область

На Луганщині відбувся регіональний форум «Зміни в 3D: асоціації, бізнес, влада»

01.11.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

28 жовтня у Сєвєродонецькому льодовому палаці під патронатом облдержадміністрації відбувся Луганський регіональний форум «Зміни в 3D: асоціації, бізнес, влада», в якому взяв участь завідувач Сектору ДРС у Луганській області Олександр Андрєєв.

Метою форуму було показати перспективи модернізації регіону одразу в трьох взаємопов’язаних площинах – суспільному житті, економіці та держуправлінні.

У роботі форуму взяли участь офіційні делегації з районів та міст області, делегація з Львівщини на чолі з головою обласної ради, представники Донецької та Харківської облдержадміністрацій, керівники провідних промислових підприємства та бізнес-кіл області, народний депутат України Віталій Курило. Також на форумі були представлені поважні міжнародні організації.  

Під час пленарних засідань його учасники обговорили Стратегію розвитку Луганської області до 2020 року, перші проекти Агенції регіонального розвитку. Також учасники форуму мали змогу ознайомитися з представленими на розгорнутій експозиції досягненнями та інвестиційними пропозиціями 37 провідних промислових та аграрних підприємств регіону. На майданчиках широко була представлена продукція підприємств харчової та переробної галузі, фармакології та фармацевтики, легкої промисловості області.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів