На Луганщині триває боротьба з контрафактним алкоголем - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Луганська область

На Луганщині триває боротьба з контрафактним алкоголем

07.11.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

7 листопада заступник голови Луганської облдержадміністрації Володимир Гуц провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів влади з питань вжиття заходів щодо посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв. Участь у заході взяв також представник Сектору ДРС у Луганській області.

Володимир Гуц нагадав, що за інформацією Головного управління Держпродспоживслужби України, станом на 3 листопада в країні зафіксовано 144 випадки отруєння фальсифікованим алкоголем, 67 з яких призвели до смерті громадян. Судмедекспертиза виявила у більшості загиблих ознаки метанолової інтоксикації. На Луганщині виявлено два летальні випадки через отруєння фальсифікованим алкоголем.

У свою чергу представники Головного управління Національної поліції України в Луганській області, Головного управління Державної фіскальної служби України в Луганській області,  управління Служби безпеки України в Луганськiй областi та Держпродспоживслужби в Луганській області розповіли про вжиті заходи з недопущення потрапляння неякісного та підробленого алкоголю до торговельних мереж.

Зокрема, викрито чотири підпільних цехи з виробництва неякісної горілки, проведено перевірки торговельних майданчиків області, вантажівок та виробництв з виявлення контрафакту.

Учасники обговорення передбачають проведення спільних акцій щодо недопущення шкоди здоров’ю та життю жителів Луганщини від фальсифікованого спиртного.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів