На Рівненщині відбулась нарада щодо напрямків співпраці Сектору ДРС області з Рівненською облдержадміністрацією - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Рівненська область

На Рівненщині відбулась нарада щодо напрямків співпраці Сектору ДРС області з Рівненською облдержадміністрацією

17.11.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

17 листопада в Рівненській обласній державній адміністрації відбулась спільна нарада з керівництвом Департаменту економічного розвитку і торгівлі, ініційована Сектором ДРС у Рівненській області.

Мета наради — обговорення напрямків співпраці Сектору ДРС у Рівненській області з Рівненською облдержадміністрацією у зв'язку з нововведеннями законодавства.

Завідувач Сектору ДРС у Рівненській області Віталій Самсон проінформував присутніх, що 3 листопада 2016 року Верховна Рада України прийняла в цілому законопроекти, направлені на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та відповідно підвищення захищеності суб’єктів господарювання. У результаті прийняття змін до законодавства, усунено дублювання повноважень з реалізації державної політики у сфері державного нагляду та контролю. Ці повноваження закріплено за Державною регуляторною службою України. Тобто із скаргами на дії органів державного контролю підприємці зможуть звертатись до ДРС України, у якої будуть повноваження щодо перевірки цих органів.

Віталій Самсон зауважив, що позапланові перевірки у 2017 році будуть проводитись на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб'єктом господарювання її законних прав тільки після погодження з Державною регуляторною службою України. Одночасно впроваджується механізм захисту бізнесу від необґрунтованих перевірок органами нагляду (контролю).

Крім того, завідувач Сектору ДРС у Рівненській області наголосив на важливості подальшої співпраці щодо дерегуляції господарської діяльності та регуляторної діяльності.

Керівництвом Департаменту економічного розвитку і торгівлі було висунуто пропозицію щодо організації і проведення у місті Рівному навчальних семінарів для посадовців Рівненщини стосовно підготовки АРВ органами влади, згідно  Постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2015 року № 1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308», зокрема розроблення М-тесту малого підприємництва.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів