На Буковині обговорили з громадськістю рішення Чернівецької міської ради - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Чернівецька область

На Буковині обговорили з громадськістю рішення Чернівецької міської ради

22.11.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

21 листопада працівники Сектору ДРС у Чернівецькій області Ніна Порайко та Віктор Біденко провели неформальну зустріч з директором громадської організації «Центр громадської активності «Синергія» Наталею Батраковою. Був присутнім також і президент цієї громадської організації Ігор Кухарчук.

Обговорювались на зустрічі актуальні питання, які потребують посиленої участі громадськості міста Чернівці та області загалом, зокрема, дисонанс, який викликали в місті проекти рішення Чернівецької міської ради щодо Положення про зовнішню рекламу, про демонтаж тимчасових споруд та ситуацію щодо рішення Чернівецької міської ради про затвердження місцевих податків і зборів, яке не пройшло повної процедури у відповідності до регуляторного законодавства.

У розмові дійшли згоди стосовно активізації співпраці з громадськими інституціями, розширення можливостей дорадчого органу із залученням експертів, науковців, профспілок та попередня угода щодо спільного висвітлення в засобах масової інформації актуальних для підприємницького середовища проблем.

Громадська організація в особі Наталі Батракової та Ігора Кухарчука підтримали ініціативи Сектору ДРС у Чернівецькій області. 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів