На Рівненщині визначили напрямки співпраці з представниками бізнес-спільноти - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
четвер | 16.08.2018
Рівненська область

На Рівненщині визначили напрямки співпраці з представниками бізнес-спільноти

22.11.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

22 листопада завідувач Сектору ДРС у Рівненській області Віталій Самсон провів робочу зустріч з Людмилою Воробей - головою та членами Рівненської федерацій малого та середнього бізнесу «Єдність».

Мета робочої зустрічі — обговорення напрямків співпраці Сектору ДРС у Рівненській області з Рівненською федерацією малого та середнього бізнесу «Єдність».

Завідувач Сектору ДРС у Рівненській області Віталій Самсон проінформував присутніх, щодо нововведень законодавства, а саме,  прийняття 3 листопада 2016 року Верховною Радою України в цілому законопроектів, направлених на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та, відповідно, підвищення захищеності суб’єктів господарювання.

У результаті прийняття змін до законодавства, зауважив Віталій Самсон, усунено дублювання повноважень з реалізації державної політики у сфері державного нагляду та контролю. Повноваження закріплено за Державною регуляторною службою України. Тобто, із скаргами на дії органів державного контролю підприємці зможуть звертатись до ДРС України, у якої будуть повноваження щодо перевірки цих органів.

Присутнім доведено до відома, що позапланові перевірки у 2017 році будуть проводитись на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб'єктом господарювання її законних прав тільки після погодження з Державною регуляторною службою України. Одночасно впроваджується механізм захисту бізнесу від необґрунтованих перевірок органами нагляду (контролю).

Крім того, завідувач Сектору ДРС у Рівненській області наголосив на важливості подальшої співпраці щодо регуляторної діяльності та дерегуляції господарської діяльності, для створення кращого регуляторного поля для бізнесу у всіх сферах.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів