Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Крим

23.01.2014
Співпраця органів влади з суб’єктами господарювання – запорука сталого розвитку регіону
22 січня 2014 року представники Держпідприємництва України в АР Крим, м. Севастополі та Херсонській області Наталія Оніщенко та Олена Суліма провели робочу зустріч з керівником Асоціації «Торгівля Криму» Сергієм Макєєвим.
22.01.2014
В АР Крим проведено низку зустрічей з керівниками громадських об’єднань підприємців, що здійснюють діяльність у сфері туризму, готельного бізнесу, сувенірної продукції, торгівлі
20-21 січня 2014 року представниками Держпідприємництва України в АР Крим Оленою Сулімою та Наталію Оніщенко проведено низку робочих зустрічей з керівниками громадських об’єднань підприємців, що здійснюють діяльність у сфері туризму, готельного бізнесу, сувенірної продукції, торгівлі.
15.01.2014
В Автономній Республіці Крим подовжується робота щодо покращення умов надання адмінпослуг суб’єктам господарювання
14 січня 2013 року відбулася робоча зустріч представників Держпідприємництва України в АР Крим Олени Суліми та Наталії Оніщенко з представниками Центру надання адміністративних послуг м. Сімферополя, Республіканського єдиного дозвільного центру, дозвільних органів міського та республіканського рівня.
11.01.2014
У АР Крим обговорені основні напрямки роботи щодо підтримки та розвитку підприємництва
10 січня 2013 року відбулася робоча зустріч представників Держпідприємництва України в АР Крим Олени Суліми та Наталі Оніщенко з начальником управління розвитку підприємництва та дерегуляції бізнесу Міністерства економічного розвитку та торгівлі АР Крим Ларисою Торбач. Основною темою зустрічі стали підсумки спільної роботи у сфері розвитку підприємництва у 2013 році та пріоритетні напрямки співробітництва у 2014 році.
30.12.2013
У Автономній Республіці Крим та Севастополі відбулося обговорення пріоритетності євроінтеграційного курсу України та взаємовідносин з Російською Федерацією
25 та 26 грудня 2013 році заступник Голови Держпідприємництва України Олег Шейко провів у м. Сімферополі АР Крим та м. Севастополі круглі столи щодо пріоритетності євроінтеграційного курсу України та необхідності належної підготовки її економіки до створення зони вільної торгівлі з ЄС, включаючи залучення фінансових ресурсів для компенсації можливих економічних втрат та врегулювання відповідних взаємовідносин з Російською Федерацією.
24.12.2013
Додержання принципів державної регуляторної політики – основа співпраці органів влади та суб’єктів господарювання
Відбулася робоча зустріч представників Держпідприємництва України в АР Крим з начальником управління розвитку підприємництва Міністерства економічного розвитку та торгівлі АР Крим.
20.12.2013
У Сімферополі обговорили питання взаємодії з органами влади та суб’єктами господарювання
19 грудня 2013 року представниками Держпідприємництва України в АР Крим Наталією Оніщенко та Оленою Сулімою проведено робочу зустріч з керівництвом управлінь розвитку підприємництва та дерегуляції бізнесу, інвестиційної політики, аналізу соціально-економічного розвитку Міністерства економічного розвитку та торгівлі АР Крим, а також директором Фонду підтримки підприємництва АР Крим.
20.12.2013
В Автономній Республіці Крим продовжується плнанова робота з покращення підприємницького середовищ
19 грудня 2013 року представниками Держпідприємництва України в АР Крим Наталією Оніщенко та Оленою Сулімою проведено робочі зустрічі з керівниками Центрів надання адміністративних послуг м. Сімферополя та Сімферопольського району та державними адміністраторами дозвільних центрів зазначених регіонів.
18.12.2013
У Автономній Республіці Крим триває робота щодо покращення підприємницького середовища
Фахівцями відділу представництва у Автономній Республіці Крим, м. Севастополі та Херсонській області (далі – Відділ) Наталією Оніщенко та Оленою Сулімою продовжується робота з аналізу проектів та нормативно-правових, а також інших актів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, спрямованих на регулювання підприємницької діяльності.
12.12.2013
До уваги підприємців та органів місцевого самоврядування АР Крим!
До відділу представництва у АР Крим, м. Севастополі та Херсонській області надходять численні звернення суб’єктів господарювання з приводу організації та проведення органами місцевого самоврядування конкурсів на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів