У Кропивницькому відбувся перший муніципальний інвестиційний форум “TIME to INVEST”

23 листопада завідувач Сектору Державної регуляторної служби У Кіровоградській області Наталія Оніщенко взяла участь у першому муніципальному інвестиційному форумі “TIME to INVEST”, мета якого - зробити Кропивницький справжнім європейським містом у серці України.

Учасниками заходу стали більше 150 представників обласної та міської влади, громадського сектору, вітчизняного та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів, а також молоді підприємці, що планують започаткувати та розвинути свої бізнес-проекти.

У рамках Форуму діяли презентаційна та науково-практична платформи, а також дискусійно-презентаційна панель. Темами обговорення та презентаційних виступів стали: ощадна енергетика в розрізі пріоритетності для сучасного міста; туризм, як чинник створення сприятливого інвестиційного клімату території; створення успішного бізнес-середовища, залучення інвестицій.

Потенційним інвесторам презентували потенціал Кропивницького, зокрема муніципальні та бізнес-проекти.

Загалом, проведення такого заходу обумовлено необхідністю створення  базового інвестиційного клімату для інвесторів для забезпечення міцного фундаменту розвитку муніципальної власності, покращенню економічної та соціальної атмосфери, максимально ефективного використання усіх залучених коштів.

24.11.2016